ALUNA DIAGNOSTIKA 

Automatická kresba ukáže v jakém stavu je Vaše tělo, po čem touží Vaše duše, na jaké jste zrovna cestě, k čemu směřujete, co Vám v životě chybí a co potřebujete.

 • Provedeme vstupní celostní diagnostiku pomocí automatické kresby
 • Získáte přehled v jakém stavu je váš čakrový systém a která čakra potřebuje harmonizovat jako první.  Automatická kresba může být i partnerská - podíváme se jak energie proudí mezi vámi a vaším partnerem. Pokud se objeví v čakře blokace, zjistíme její příčinu a také způsob, jakým může být zharmonizována. 
 • Možnost zeptat se na otázku ANO/NE a získat odpověď na to, co vás aktuálně trápí.  
 • Odnesete si jasnou představu o tom, co je potřeba začít měnit a jak, abyste se dostali do rovnováhy. 
 • Vytestujeme vhodné esenciální oleje, které podpoří váš proces harmonizace.
 • S výběrem vhodného esenciálního oleje nám pomůže karta z Orákula esencí a celý proces podpoří i její výklad. 
 • Namíchám pro vás aromaterapeutickou směs na míru. Vyberete si 2ml odlitek, 5ml roll on, nebo inhalační tyčinku. 
 • Společně formulejeme váš záměr, na jehož podporu ode mě získáte návod na osobní rituál. 
 • Kresbu vám ráda udělám i na dálku, výsledek zasílám e-mailem nebo konzultuji přes Skype/ telefon. Výsledný obrázek ve formátu A4 k rituálnímu spálení spolu s aromaterapeutickou směsí vám předám osobně nebo zašlu přes Zásilkovnu. 
 • Potřebuji znát vaše jméno a datum narození. 
 • Možnost slevy na balíček Aluna terapie. 

CENA za 60min Aluna diagnostiky je 2200,- 

Co je to Automatická kresba? 

Automatická kresba neboli psychografie, přeloženo z řeckých slov Grafein - popis nebo záznam toho, co uvádí Psyché - duše.  Ukazuje v jakém stavu je vaše tělo, po čem touží vaše duše, na jaké jste zrovna cestě, k čemu směřujete, co vám v životě chybí a co potřebujete. 

Její první funkcí je získat odpověď, druhá funkce je očistná. Setkáme se také s tzv. energetickými, programovacími obrázky, které mají člověku přinést určitou kvalitu nebo ho podpořit v aktuálním životním období. 

Potřebuji váš souhlas, jméno a datum narození. V napojení pak uvolněnou rukou zaznamenám stav čaker a zjistíme která témata potřebujete řešit, abyste se cítili zase dobře. Vytestovat můžeme i vhodné esenciální oleje, druh terapie, byliny... 

 

Reference

Krásně jsem se „vyzpovídala“ a malba mi ukázala, kde je potřeba se zotavit.

Jako lektorka jógy se k Argy chodím dosytit. Už při vstupu do Aluny si je člověk jistý, že tady je ráj. Že je to místo, kde se odhazují veškeré starosti, každodenní shon i pracovní záležitosti. „Uděláme kresbu“ řekla Argy a hned se chopila již trochu vymalovaných pastelek. Ruka se jí začala hýbat rychleji a barevné čáry dostaly svůj smysl. Všechno do sebe zapadalo, každé slovo, každá vůně, každé disharmonicky narušené čakrové centrum. Slza ukápla z pojmenování aktuálních problémů a pochyb, které ovlivňovali nejen mou mysl, ale i tělo a můj čakrový systém. Aniž bych o tom věděla, tak jsem se krásně terapeuticky „vyzpovídala“ a celá malba mého těla mi ukázala, kde je potřeba se zotavit. Z Aluny jsem odcházela s velkým úsměvem na tváři. Úsměv, který věděl, že se blíží nové, lepší zítřky. S malbou jsem utíkala domu, kde jsem si ještě plna z toho co se událo, na druhou stranu papíru napsala, čeho se chci zbavit, abych mohla udělat prostor pro…? Rituálně jsem kresbu za dva dny spálila a cítila, že jsem uzavřela jednu kapitolu.
Eva HurníkováLektorka jógy , insta profil: #Evi_Jogi