Můj příběh

 

Narodila jsem se v Praze v roce dřevěné krysy, jméno mám po řecké babičce a příjmení po indonéském dědečkovi.

V dětství jsem trpěla na záněty průdušek a alergie,  v 16letech se mi vlivem dalších okolností zdravotní stav zhoršil natolik, že jsem skončila na JIP s astmatem bronchiale. Následný nemocniční zážitek vyústil v psychospirituální krizi. S diagnózou akutní psychotická ataka mne poslali do Bohnic. Místo toho jsem se ale dostala Věře Doušové, která mi pomohla vyléčit se přírodní cestou. Zasvětila mne do principů léčení a předurčila tak mé další směrování.

Při studiích jsem pracovala v centru a obchodě české distributorky Aura-Somy a tam jsem získala své první vzdělání v oblasti holistické péče o zdraví: Aura-Soma, práce s energií, Angelic Reiki, Harmonizace čaker, krystaloterapie a další.

V roce 2011 jsem ukončila bakalářské studium na FHS UK a přestěhovala se do Brna. Dále jsem se vzdělávala v Aromaterapii - Škola Holistické aromaterapie v Kyjově, Instutit Aromaterpie v Praze a v józe -  Základní kurz v centru Yoga Brno a udělala jsem si také masérský kurz.   

Mou práci a cestu seberozvoje ovliňuje učení přírodní moudrosti indiánů kmene Kogi. 

Můj přístup

Ať už jde o zdraví, vztahy, či sebepoznání, vycházím z celostního přístupu k člověku jako k bio-psycho-socio-energeticko-spirituální bytosti.

Své znalosti a zkušenosti z více než 12leté praxe a odborného studia jsem vložila do terapeutického systému, který jsem nazvala Aluna terapie. Jmenuje se tak i studio, které jsem v roce 2015 otevřela v Brně.  

Aluna je v řeči jaguářích lidí kmene Kogi kosmické vědomí, Matka, se kterou rozmlouvají.  Svůj prostor jsem tak pojmenovala z respektu a hlubokého pochopení k poselství, které přinášejí a z lásky ke svému duchovnímu průvodci, jehož skvrny nosím na zádech.
 
Více o Aluně a Kogi se dozvíte v článku:  
Aluna, jaguáří lidé a poselství pro svět

Mateřství 

V roce 2020 nastal v mém životě další zlom, přes nepříznivé prognózy lékařů se mi podařilo otěhotnět a v prosinci téhož roku jsem se stala maminkou holčičky Niké Androniki Leman. 

 

Mateřství moji práci rozšířilo o další rozměr. Dokážu se lépe naladit na ženy, které si přejí otěhotnět, podpořit je na cestě k jejich mateřství a následně opěčovat před porodem i po porodu. Využívám přitom i aromaterapii, která pomáhá jak maminkám, tak jejich dětem.

 

Djing 

Nedílnou součástí mé životní cesty je od malička hudba. Djing jako hudební projev je mou velkou vášní a způsobem sebevyjádření i meditace. 

Při terapiích s klienty tento svůj dar využívám pro vytoření příjemné hudební atmosféry a nahrávám pro Aluna terapii také speciální ambientní sety. 

Moje sety z klubových akcí a parties si můžete poslechnout na mixcloudu , kde jsem pod djským jménem Orea.