Můj příběh

 

Narodila jsem se v Praze v roce dřevěné krysy, jméno mám po řecké babičce a příjmení po indonéském dědečkovi.

Když mi bylo 16 let, zažila jsem psychospirituální krizi. S diagnózou akutní psychotická ataka mne poslali do Bohnic. Naštěstí jsem se ale dostala k léčitelce a ta mi pomohla vyléčit se přírodní cestou. Zasvětila mne do principů léčení a také díky ní jsem dostala práci v centru holistických terapií. Tam jsem získala své první certifikáty Aura-Soma, Angelic Reiki, Harmonizace čaker Aura - Soma, i své první klienty. 

V roce 2011 jsem ukončila bakalářské studium na FHS UK a přestěhovala se do Brna. Dále jsem se vzdělávala v Aromaterapii - Škola Holistické aromaterapie v Kyjově, Instutit Aromaterpie v Praze a v józe -  Základní kurz v centru Yoga Brno a udělala jsem si také masérský kurz.   

Můj přístup

Ať už jde o zdraví, vztahy, či sebepoznání, vycházím z celostního přístupu k člověku jako k bio-psycho-socio-energeticko-spirituální bytosti.

Své znalosti a zkušenosti z více než 10ti leté praxe jsem vložila do terapeutického systému, který jsem nazvala Aluna terapie. Stejně se jmenuje také studio, které jsem v roce 2015 otevřela v Brně.  

Aluna je v řeči jaguářích lidí kmene Kogi kosmické vědomí, Matka, se kterou rozmlouvají.  Svůj prostor jsem tak pojmenovala z respektu a hlubokého pochopení k poselství, které přinášejí a z lásky ke svému průvodci, jehož skvrny nosím na zádech.
 
Více o Aluně a Kogi v článku:  
Aluna, jaguáří lidé a poselství pro svět

 

Mateřství 

V roce 2020 nastal v mém životě další zlom, přes nepříznivé prognózy lékařů se mi podařilo otěhotnět a v prosinci téhož roku jsem se stala maminkou holčičky Niké Androniki Leman. 

 

Mateřství moji práci rozšířilo o další rozměr a je pro mne velkým požehnáním.