Slovy mých klientů

 

Jako lektorka jógy se k Argy chodím dosytit. Potkaly jsme se ve škole jógy a již svou připraveností, pílí a neustálou vůní okolo sebe mi přišla velmi sympatická. Domluvily jsme se, že se zastavím u ní v Aluně a podívám se na olejíčky. Sama jsem již nějaké používala, ale Argy používaná firma Dottera mě velmi zaujala. Už při vstupu si je člověk jistý, že tady je ráj. Že je to místo, kde se odhazují veškeré starosti, každodenní shon i pracovní záležitosti. I když nemusíme být jógově či jinak spirituálně založeni, vaše tělo si intuitivně vybere olejíčky, které k němu sednou. Které mu tak voní, že by si okamžitě celou lahvičku nastříkal po celém těle! Tak vypadal můj první výběr. Ale nezůstali jsme jen u toho. „Uděláme kresbu“ řekla Argy a hned se chopila již trochu vymalovaných pastelek. Hmm , jaké že to jsou barvy, podívala jsem se? Červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá, a fialová mi naznačily, že nepůjde o portrét, ale něco mnohem hlubšího. Začala s lehkým náčrtem postavy panenky, tedy panáčka se sukní a hned vedle panáčka druhého, partnera, který ať chceme nebo ne, nás často velmi ovlivňuje i po naší vnitřní stránce. Ruka se jí začala hýbat rychleji a barevné čáry dostaly svůj smysl. Ačkoliv jsem nemusela povědět ani hlásku či se rozpovídat jako s kamarádkou na víně, z malby i ze slov Argy bylo vše jasné. Všechno do sebe zapadalo, každé slovo, každá vůně, každé disharmonicky narušené čakrové centrum. Slza ukápla. Ne však ze smutku, či rozhořčení, ale z úlevy. Z pojmenování aktuálních problémů a pochyb, které ovlivňovali nejen mou mysl, ale i tělo a můj čakrový systém. Aniž bych o tom věděla, tak jsem se krásně terapeuticky „vyzpovídala“ a celá malba mého těla mi ukázala, kde je potřeba se zotavit. Z Aluny jsem odcházela s velkým úsměvem na tváři. Jsem veselý člověk, ale tento úsměv byl mnohem větší a hlubší. Byl to úsměv porozumění si sama sobě. Úsměv, který věděl, že se blíží nové, lepší zítřky. I když jsem si pro odpověď nešla, tak jsem ji dostala. S malbou jsem utíkala domu, kde jsem si ještě plna z toho co se událo, na druhou stranu papíru napsala, čeho se chci zbavit, abych mohla udělat prostor pro…? Rituálně jsem kresbu za dva dny spálila a cítila, že jsem uzavřela jednu kapitolu. Tu, která mě stále tížila a nenechala mě vyletět zase o kousek výš. Takže ať už jste fanoušci aromaterapie nebo máte chuť se o sobě dozvědět trochu víc, nebuďte v rozpacích, co všechno se může ukázat. Bude to jen pro váš prospěch. Protože když si věci dokážeme pojmenovat a to jak ty dobré tak ty špatné, tak už o nich víme a můžeme s nimi pracovat či bojovat. Hledejme pevnou sílu v sobě, ať můžete podat pomocnou ruku druhým.
Eva lektorka jógy , Insta profil: Evi_Jogi
Argyro mi během pár sezení srovnala hlavu a život. Přišla jsem za ní kvůli zdravotním potížím, které byly z velké části způsobené stresem z práce, špatným rodinným zázemím a toxickými vztahy. Hormonální nerovnováhu jsem zkoušela řešit 2 roky neúspěšně pomocí západní medicíny. Argyro mi naordinovala zásadní změnu jídelníčku, díky kterému jsem měla mnohem více energie, silnější imunitu a skvelý spánek. Součastí sezení bylo i Reiki, velmi uklidňující. Přiznám se, že účinkům Reiki moc nerozumím a schválně jsem si o tom nic nečetla. Pocity bych přirovnala k stavům hluboké meditace, něco jako úplné uvolnění, zahození všech starostí. Naučilo mě to rozlišovat mezi tím, co je skutečně příjemné jen pro mě a mezi přijemnými, ale zároveň stresujícími pocity z vykonaných povinností. S Argyro jsme za necelý rok spolupráce prošly všechny oblasti života, které byly v nerovnováze. I když jsem si různé špatné vlivy poslední roky uvědomovala, byl pro mě problém se jich zbavit. Nebrala jsem je vážně a jako zdroj potíží a nevěnovala jsem jim pozornost. Proto mi pomohlo vše s Argyro probrat, zanalyzovat, najít příčiny a stanovit si cíle. Hodně mě překvapilo, jak jednoduché bylo vzdát se všeho negativního. Kombinace všech těchto metod i spolu s aromaterapií mi pomohla úplně změnit přiority, životní styl, mezilidské vztahy a ve výsledku mě vyléčit. Děkuji moc, Argyro!
Luciaprogramátorka
O aromaterapii pri pôrode som sa dozvedela na predpôrodnom kurze a hneď som vedela, že to chcem! Že pri pôrode chcem k niečomu voňať! A že to chcem od Argyro, pretože ju poznám a verím jej automatickým kresbám a schopnostiam, ktoré vo mne vždy prebudia moju Ženu (niekedy trošku opomenutú). Namiešala mi dokonalú vôňu (behajú mi po tele zimomriavky, keď o tom teraz píšem!) z ruže, pomaranča, cédru a jasmínu. MŇAM! Potrebovala som zmes, ktorá ma uzemní, privedie do prítomného okamihu, lebo som vietor a chaos. Potrebovala som pokoj a silu. A to moja vôňa dokonale splňovala, až tak, že keď som si k nej privoňala počas pôrodu, okamžite odštartovala vlnu, ktorá moje miminko bezpečne privádzala na tento svet. Tesne pred koncom si ju partner naniesol na zápästie, uveril tomu, že vône fungujú, že mi to pomáha! A ja som za to doteraz nesmierne vďačná, lebo je to jedna z najkrajších pôrodných spomienok, ako hopsám v sprche na lopte, čuchám si k partnerovi a cítim nehu a pokoj. A teraz? Voniam ku nej vždy, keď sa potrebujem uistiť o tom, aká som superžena. Lebo pôrod bol zážitok storočia! P.S. A jasné, že takú vôňu musela dostať aj moja sestra, ktorá sa na pôrod ešte len chystá. Každá sme iná a vône to dokonale potvrdili 🙂 ĎAKUJEM ARGYRO!
Alžběta Vaculčiaková herečka a maminka
Aluna je velmi mocné slovo. Pochází z jazyka kolumbijského kmene Kogi a popisuje prvotní časoprostor, z kterého byly a jsou, nadále a nepřetržitě, tvořeny všechny bytosti a věci. Vše, co kdy bylo a je do Existence zrozeno, nachází prvotně svoji podobu, esenci, a pojmenování v říši Aluny. Proto považuji za velmi magický okamžik možnost vstoupit do Aluny v centru Brna. V těchto prostorech, a s citlivou a silnou osobností Argyro, máme možnost se opět setkat s pravou esencí naší duše, a nahlédnout svět a příběhy, kterými prochází. Realita našeho každodenního života a dimenze Aluny se prolne, a my můžeme na chvilku pohledět do věrného odrazu naší duše. Někdy se zdá, že jsme se navzájem neviděly celé věky. Setkání je to proto velmi významné, a nám může pomoci zvolit si správnou cestu životem- cestu, jež uspokojí i ty části duše do té doby pozapomenuté. A tak se přiblížíme k celistvosti, k oné původní mocné bytosti, kterou jsme v Aluně. Byl to krásný zážitek. Setkávání na mnoha úrovních. Rozvzpomínání se na to staré i budoucí. Poznávání se v barvách a tvarech v každé z čaker. Léčení esenciálními oleji. Povzbuzení od rostlinných spojenců. Uprostřed města a zimního období- je osvěžující zaskočit si do té části pralesa, v které žije naše duše. V které můžeme být sami sebou, protože jsme obklopení svými spojenci- lidskými, rostlinnými, zvířecími i neviditelnými. Moc děkuji. 🌞💫🦎🐜
Lucie Vinšoválektorka
Všem, kteří hledají prostor, ve kterém jim bude nasloucháno a jejich záležitost bude brána vážně, mohu s naprostou jistotou doporučit energetickou práci Argy. Nebudete zavaleni nepoužitelným „esoterickým“ moudrem, ani nebudete konfrontováni s jakýmkoliv tlakem na výkon či výsledek. Argy dokáže vytvořit viceúrovňový prostor, kde můžete být sami sebou a můžete se opětovně spojit se svou podstatou. Děkuji Argy za úžasný čas v Aluně. Přeji Ti mnoho spokojených klientů, kteří se k Tobě a tvé práci budou rádi vracet.
Michaela Lukasterapeutka
Argy má neuvěřitelný dar a cit rozpoznat a pojmenovat zdroj vašeho problému. Nalézt pravý důvod, proč nejste v harmonii sami se sebou. Ukáže vám cestu, kterou jít, pokud ji nejste sami momentálně schopni rozpoznat. Pomocí Aluna harmonizace mě Argy dovedla zpět k sobě, ke zdroji. Naplnila mě obrovskou energií a radostí z čistého bytí. Dala mi sílu vykročit a pracovat na sobě. Dnes se s Argy potkávám přes skype, protože jsme fyzicky od sebe daleko. I přes tu dálku je najednou ona vedle mě a vede mě k lásce k sobě samotné. Děkuji!
Katka Palkováarchitektka
I have now received 4 treatments at Aluna, and each one was incredible. I am grateful to be at the hands of someone who is intuitive, sensitive, professional, and caring. I highly recommend everyone who is interested in oils or in alternative therapies to come and see for yourselves. I always leave feeling radiant both inside out! I am grateful to YOU Aluna!
Christina Smutnyyoga teacher / www.yogagarden.cz
Argyro svoje vědomosti a zkušenosti v práci s lidmi i s výběrem esenciálních olejů propojuje s vynikající vnímavostí, se kterou se dokáže naladit na vaši situaci. Její pomoc je vždy velmi komplexní a pečující. 💙
Tereza Bočkovánutriční terapeutka / www.terezabockova.cz
K Argy jsem se dostala na doporučení své blízké kamarádky. Trápil mě menstruační cyklus a hormonální nerovnováha, do toho opakující se uroinfekce. Nebyla jsem jako většina mých vrstevnic, svůj cyklus jsem neztratila, jen jsem ho prožívala velmi silně a obtížně. A někde hluboko uvnitř jsem si přála miminko, což se i přes snahu nedařilo. Protože jsem toto téma v sobě neměla dobře vyřešené, nahlas jsem o něm nemluvila a řešila hlavně to, abych mohla fungovat "normálně", jako všichni okolo mě. Dlouhou dobu jsem se k návštěvě Argy neměla. Až koncem loňského roku se v práci přihodilo něco, co mě rozsypalo. Celou dobu jsem se přeci snažila držet krok se svými mužskými kolegy, odsouvala svůj komfort na druhou kolej, jako by nebyla podstatná. A když přišla jedna nepříjemná a velmi hrubá diskuse v práci, pochopila jsem, že jsem ze sebe dala všechno nesprávným lidem, kteří nad tím úsilím bezcitně ohrnuli nos. A tehdy jsem k Argy dorazila. Bylo to akutní, bylo to zoufalé volání o pomoc. Mým tématem bylo poznat se jako ženu. Seznámit se s jiným aspektem mého já, který není horší než výkonově orientovaný muž. Který je radostný, nemusí mít všechno pod kontrolou, může si dovolit nechat o sebe pečovat. S Argy pracujeme téměř rok a je to náročná, ale zároveň krásná a voňavá práce. Ušla jsem díky jejímu jemnému vedení hrozně velký krok dopředu. Nemluvím o instantních zázracích, mluvím tu o podpoře a dovolení si prožívat a užívat si život jako žena. Jedno z nedávných setkání, bylo to na jaře, bylo něčím speciálním. Mluvila jsem o tom, že se cítím probuzená, že se cítím naplněná a že se cítím nádherně žensky. To jaro mě na mé cestě za sama sebou doprovázela omamně ženská vůně, kterou jsme s Argy vybraly. A zrovna při tomto posledním sezení jsme pracovaly s jednou ještě ženštější kompozicí. Tehdy poprvé nepřišlo nepříjemné PMS. Cítila jsem se sehraná se svým cyklem, radostná. Nepřišla ani bolestivá menstruace, zvracení, migréna. A pak jsem pochopila proč. Otěhotněla jsem. Děkuji tímto Argy za doprovázení a podporu na své cestě.
Evaasistentka
Díky Argy a její terapii jsem našla svoji VNITŘNÍ ŽENU. Ačkoliv se to může jevit jako fráze, opak je pravdou. Troufám si říct, že většina z nás žen dnes hledá nějaké pochopení. Ať už svých aktuálních trápení anebo čirou chuť poznat sebe sama skrze svoji cykličnost - své přirozené pochody fyzické a psychické části člověka, které jdou spolu, ruku v ruce, naprosto přirozeně. Argy mi v tomto směru byla velice milou a trpělivou průvodkyní, která mě dokázala nasměrovat tak, abych dokázala objevit svůj potenciál a schopnost vnímat se opravdu bez pochyb a nejistot. Častokrát se divíme svým stavům mysli, svému jednání, ale vlastně se není čemu divit – ono to tak je. Naše tělo je skutečně tak důmyslné. Čím více si uvědomuji své aktuální rozpoložení – svoji fázi cyklu, tím lépe vnímám své okolí a přijímám, co mi přichází do života s lepším pochopením a otevřeností. Argy mě naučila, jak pečovat o své vnitřní JÁ. Jak najít odhodlání, rovnováhu a harmonii v sobě samotné. Velmi citlivě, s velkou péčí a láskou dokáže otevřít dveře do nitra každému, kdo stojí o to, najít sám sebe. Děkuji.
Jana Grossmanovákoordinátorka vzdělávacích projektů
Argyro je pro mě něco jaký olejový guru. Zajímá se přírodní léčbu již mnoho let a pečlivě jí studuje a vzdělává se v ní. Proto se na ní obracím vždy, když si nevím rady, jak nějaký neduh nebo psychický problém řešit. Pokaždé má přesný recept a je ochotná ho hned poskytnout, i když se jedná o maličkost. Její služby také využívám když potřebuji poradit v důležitých životních rozhodnutích, protože je schopná vidět za každodenní obraz věcí. Věřím, že je spojená s univerzem a jeho silou víc, než většina lidí a proto vidí, co je třeba. Jako kdyby její éterická bytost pomáhala propojit nás s duchovnem. Cítím, že toto spojení jí dává i léčivé síly, na které se mohu spolehnout a které ráda doporučuji.
Djali Veselálinguistic Expert
Když jsem se objednala poprvé do Aluny, byla to spíše zvědavost. Prošla jsem několika terapiemi, ale nikdy je vlastně pořádně neukončila s nějakým zdárným výsledkem. Co se odehrálo na první schůzce s Argy mě naprosto dostalo a dojalo. Cítila jsem, že tady musím pokračovat dál. Postupně jsem změnila pohled na sebe, svůj život i okolí a jsem za tuto cestu neskutečně vděčná. Protože konečně někam vedla! To vše při spojení esencí, vůní a léčbě dotekem, na který má Argy neuvěřitelný cit. Schůzky se tak pro mě staly menší oázou ve stresuplném životě. Odcházela jsem nejvíc vyladěná a vyharmonizovaná. A nikdy se mi z Aluny nechtělo 😀 Takže za sebe jenom doporučuji <3
Šárka Hasarahttps://www.alma-naturalcosmetics.com
K sezení s Argyro jsem se rozhodla po přečtení jejího vlastního příbĕhu. Nehledala jsem akutně pomoc, ale v podstatě my jí bylo třeba neboť jsem se v minulosti hodně přepínala, obětovávala pro ostatní a dopracovala jsem se do stavu kdy jsem se necítila dobře, protože jsem se neměla na prvním místě. Po prvním setkání v Praze jsem se rozhodla k předplacení 5 sezení. Ta se odehrávala v Brně a byla pro mě vždy příjemným odpočinkem. Na jednu stranu jsem na sobě pracovala ve smyslu pochopení toho co se kolem mne dělo a dĕje a přijetí sama sebe a urovnání mých vazeb s ostatními lidmi ale zároveň jsem vždy odcházela nabitá pozitivní energií. Bavilo mě naslouchat jí a jejím automatickým kresbám i kartám a nechávat se hýčkat olejemi Doterra které jsou součástí jejího komplexního přístupu ke zdraví duše a těla. Již k sobě přistupuji jinak a lépe a cítím více sil k sebeuzdravení. Děkuji 💗
Jana Insta profil: Janatheprana
Než jsem poznala Argy, prošla jsem různými terapiemi, ale žádná mě tak doslova neučarovala jako první a pak další návštěva u neuvěřitelné bytosti Argy. Cítila jsem se u ní tak uvolněná a v klidu a nikdy se mi nechtělo odejít..nechtělo se mi zpátky do reálného světa. Argy mi byla doporučena, protože jsem v té době řešila své strachy a obavy z výchovy dcery. Pomohla mi pochopit tu křehkou dětskou duši, a její propojení esencí, vůní a léčba dotykem mě neuvěřitelně zklidňovalo a nebojím se říct, že léčilo. Ovšem ty největší strachy a velké rozhodnutí teprve přišly, když jsem měla pochopit jak pomoci své milované kočičce, která se mnou prožila půlku života a byla pro mě to nejdražší stvoření, než se mi narodila dcerka. Odchod mé kočičí přítelkyně byla největší bolest v srdci jakou jsem dosud zažila a právě Argy mi dokázala pomoci tu bolest překonat a dovedla mě k tomu se konečně rozhodnout . Děkuji za takové bytosti jako je Argy a věřím, že se opět shledáme,,
Petra Věžníkována mateřské dovolené
S čistým a nekorumpovaným svědomím a plným vědomím doporučuji terapeutické studio Aluna v Brně na Obilním trhu. Tady se žádná kouzla nědějí, jen pod vedením zkušené terapeutky Argyro lépe poznáváte a ozdravujete sami sebe.
Sabir Agalarovnayavideo
Je mnoho lidí zabývajících se terapiemi, ale jen málo těch, kterým tato cesta oprvadu přináleží a kteří jsou zde proto, aby léčili. Argy ví, co činí a činí to dobře. Děkuji za sílu, kterou u ní vždy načerpám! Jsou věci, které se slovy popisují jen těžko...
Martina Kolleroválektorka
Argy je úžasná žena, kamarádka, léčitelka. Její přítomnost je pro mne krásné spojení na všech rovinách života. Její dotek a empatie probouzí ve mne něco nového - nový pohled na život a radost. Jsem velmi ráda, že jsem tě potkala a děkuji 🙂
Irena Králíkovámasérka / www.lotosovykvet-masaze.cz
Argy znám téměř 8 let a chodím na všechny terapie pravidelně a velmi ráda. Je to pro mne oáza s nevšedními zážitky mého nitra. Díky ní jsem se dostala k vynikající aromaterapii, kterou využívám i ve své práci. Jsem velmi ráda, že se známe a souzníme spolu.
Jana Šulerovákosmetička
Na Argyro jsem se obrátila kvůli úporným dlouhotrvajícím bolestem, které jsem nechtěla řešit polykáním medikamentů. Zkusila jsem leccos, ale úleva byla vždy krátkodobá. Na doporučení mé dcery jsem se rozhodla zkusit ještě tuto terapii. Při tomto druhu práce je velmi důležitá důvěra, a dokonce bych řekla i osobní dobrý pocit z terapeuta. Argyro ve mně již během první návštěvy rozptýlila vcelku pochopitelné obavy, jestli spolupráce bude fungovat či ne. Terapie podstupuji již delší dobu a výsledky se dostavily postupně, ale jsou trvalé.
Alena Melicharovávýpravčí
K Argyro jsem nechodila tak dlouho, ani tak často jak bych chtěla, ale jsem ráda za každou návštěvu u ní strávenou. Každý rozhovor, každá terapie s ní mě nějakým způsobem posunula zpátky na cestu, kterou bych měla a chtěla jít. Pomohla mi si uvědomit, co dělat pro to, abych mohla být spokojeným člověkem. Naučila mě najít vlastní nitro, a správně mu naslouchat. Nejen na sobě, ale i na lidech kolem sebe vidím, jak je terapie v Aluně dělají šťastnějšími a spokojenějšími. Argyro je úžasná žena se srdcem na pravém místě, která přesně ví, jak má pomoct. Za to jí děkuji.
Tereza Muchovástudentka
Seminář ,,Setkání s Aromaterapií" byl skvělý. Moc jsem si užila nádherné vůně a načerpala spoustu užitečných informací. Byla jsem nadšená z vyrobené inhalační tyčinky na rýmu. Díky ní jsem si rýmu vyléčila za 2 dny. Děkuji a moc se těším na další pokračování !
Dita Prušenovskáhttp://www.logopediebrno.cz
Argy je velmi empatická žena, která má schopnost naslouchat a léčit lidi komplexně. Společně s terapíi, esenciálními oleji, masážemi a naladěním se na Angelic Reiki, ve kterém dochází k energetickému proudění, odcházím plná síly, vůně a pozitivní energie. Je mi velkou oporou v mém životě, pomáhá mi v těžkých chvílích a udržuje mě v síle. Vím, že se na ni můžu s čímkoliv obrátit a najdeme řešení. Pečuje nejen o mé tělesné zdraví, ale taky o mou mysl, duševní pohodu a energii. Chci ji moc poděkovat za to jaká je, a že se o svůj dar podílí s ostatními.
Alex Rendásovásociální pracovnice
Díky terapii u Argy jsem se konečně po dlouhé době cítila zase šťastná a vyrovnaná. Argy je velice empatická žena a pokaždé se na mne dokázala napojit. Využila jsem výhodný balíček 5ti terapií a každé sezení mělo vždy smysl. Děkuji moc a těším se na další balíček ♥️
Aliceosobní trenérka
Kdysi před lety jsem věřila, že události a lidé k nám přicházejí v ten správný čas, že náhody neexistují a i to špatné je pro nás dobré. Možná jsem si to měla znovu uvědomit. Nedávno jsem se dostala do situace, se kterou jsem si skutečně nevěděla rady. Dcera potřebovala pomoc s problémy, které si způsobila pokusy s černou magií a velkou důvěrou v někoho, kdo ji vedl špatnou cestou. Dostala jsem kontakt na Argy a dcera absolvovala zatím dvě „terapie“. Nemůžu tlumočit pocity své dcery, ale změna, kterou prošla, je velmi zřetelná a ani nedokážu vypsat slovy svůj vděk. O pár měsíců později: K Argyro jsem chodila s dcerou, výsledky byly pro mne tak ohromující, že jsem si chtěla terapii vyzkoušet na vlastní "kůži". Absolvovala jsem dvakrát Andělskou reiki a dvakrát jsem odcházela s nádherným pocitem, ale také s pro mne důležitými informacemi. Už teď se těším na čakrovou masáž.
Petra K. sociální pracovnice
Argy znám jako velice sympatickou a všestrannou dívku již delší dobu. Měla jsem dokonce i možnost ji na kurzu čakrové masáže pozorovat při práci a připadalo mi, že ona vlastně jakoby nic nedělá, nechává se vést a je součástí toho celého procesu a nechává léčivé energie sebou jen procházet. Byla v té masáži totálně ponořená a pohyby celého těla doprovázely půvabně a nenásilně celý proces. Ihned jsem zatoužila si nechat od ní udělat čakrovou masáž - kdo nepotřebuje v dnešní době zharmonizovat? Při masáži jsem se cítila velice uvolněná, šťastná a znovu si procítila svou jedinečnost a to, že vše je správně tak, jak je. Proces dobíhal ještě nějakou dobu poté a je možné, že dobíhá dodnes. Obličejová masáž byla naprosté rozmazlování a luxus. Není to však pouze forma omlazení, zároveň jsem se jakoby koupala v barvách - fialové a zlaté. Úžasný zážitek a hezčí a mladší obličej jako bonus:-)
Růženkapřekladatelka
Čakrová masáž pro mě byla hlubokým a příjemným zážitkem. Sám se věnuji práci s energiemi a Aura-Somě již řadu let. Tato masáž jde skutečně do podstaty člověka (ke kořeni), tím že pracuje s jednotlivýmí energetickými centry. Je tam potřeba spolupráce s klientem pomocí dechu, což ještě zvyšuje účinnost, ale zároveń nebrání příjemnému prožitku. Cítil jsem, že masáž působí léčebně ještě několik dní po tom. Tato masáž je vhodná jak pro zdravé lidi,kteří potřebují jen z harmonizovat a podpořit sami sebe na všech úrovních,tak pro lidi kteří mají problémy nebo jsou nemocní. Masáž působí velice hluboce očistně a léčivě na všech úrovních, proto ji můžu vřele všem doporučit.
Martin V. terapeut
Ve chvíli jednoho z mých nejdůležitějších životních posunů, kdy se člověk topí ve své vlastní špíně a hledá v těch nejtemnějších částech své duše a svědomí tu jednu jedinou věc. Věc, o které tuší, ale zároveň je slabý nebo se bojí si ji přiznat, v tu chvíli jsem strávila pro mě zásadní čas s Argy. Čakrová masáž, od které jsem jako člověk, který je exaktně založený, nic nečekala. Tato pro mě zásadní zkušenost mi otevřela okno, z kterého hledím k novým obzorům svého vlastního já. Potlačený strach ze samoty, odloučení a samotné ženskosti vytryskl a byl pojmenován. Dusivá energie která brzdila a vedla všechny moje cesty se uvolnila a kolo bylo roztočeno. Čistota a klid, s kterým byla terapie vedena mi zanechala vzpomínku, na kterou nikdy nezapomenu. Teď už vím, že každý člověk potřebuje vedení a pomoc osvícených a nikdy nemusí být na dnešní svět a vše co přináší sám.
Lucievědecký pracovník
Když je vám takzvaně NANIC a to nejen fyzicky , tak zkrátka člověk hledá pomoc. Mnoho let beru prášky na spaní a střídavě také antidepresiva, abych vůbec mohla fungovat, ale s uzdravováním to nemá nic společného. Alternativní lékárna na mě nezabírá. Co ale zabírá je Andělské reiky. Mám to vyzkoušené právě v krizovém období, kdy je každá rada drahá když člověk doslova úpí pod tíhou života. Z každého léčení u Argy jsem odcházela odlehčeně, s úlevou jakobych právě odložila část nesnesitelné zátěže, která mě drtila. Dotekem, přijímáním andělské energie jsem vnímala, že se ze mě uvolňuje energie, která mi nedělá dobře a vytváří se ve mně volný, čistý, svobodný prostor. Taková energetická čistírna . Důležité pro mě na téhle čistírně je, že probíhá jemně, s pocitem bezpečí , diskrétně a vždy s vědomím obdarování andělskou energii.
Hankavýtvarnice
Když jsem poprvé navštívila Aluna prostor, vědela jsem, že jsem správně. Argyro mi svou milou, intenzivní a všeosetřující péčí pomohla léčit a vyléčit hluboké věci. Každé z našich 21 sezení bylo jiné a přesto navazující. Spojila jsem se tak s léčivými účinky aromaterapie, Aura-Somy, barev, andělských energií i léčivého doteku. Jsem vděčná za podporu a harmonii, kterou s Argyro jako průvodkyní pocituji.
Nela vedoucí farmaceut.laboratoře
Dostala jsem se do životní etapy, kdy jsem byla psychicky velmi vyčerpaná, negativistická. Sama jsem si neměla jak pomoct, i když jsem věděla, že je to špatně, to jak věci vnímám. Na akci Den s jógou měla vytvořený koutek s aromastánkem Argyro a tím začala naše spolupráce. Ačkoliv jsem původně vůbec nechtěla, stejně jsem si u ní nechala udělat osobní kresbu. Nevěděla jsem vůbec, co od toho očekávat, jestli to bude u mě fungovat apod., ale fungovalo a to byl první krok k tomu začít s Aluna terapií. Naše spolupráce trvala téměř rok a dnes jsem psychicky mnohem víc zklidněná, v pohodě. Beru věci úplně jinak, vnímám je jinak. Dokážu jinak pracovat s myšlenkami a to jen díky Argyro, která mi díky svým terapiím pomohla najít cestu sama k sobě. Doufám, že naše spolupráce za nějaký čas bude pokračovat a zapracujeme zas na něčem jiném. Ještě jednou moc děkuji za možnost stát se znovu sebevědomou ženou, která si dokáže užívat života.
Monikana mateřské dovolené
Argy jsem kontaktovala na doporučení mé kamarádky zrhuba před 2 a půl lety. Už po druhé mě v životě provázelo velmi těžké období plné panických záchvátů a úzkostí. Hned po první schůzce jsem věděla, že Argy a její bezpečné místo plné úžasné energie a vůní bude to pravé, ať už se nám na něm podaří něco vyřešit nebo zde budu moci jen relaxovat a nechat se hýčkat. A ono se stalo oboje, po celou tu dobu pravidelného docházení se stalo tohle místo oázou klidu a uvolnění a k tomu mi Argy pomohla ujít velký kus cesty v mém seberozvoji, s mými úzkostmi a všemi strachy. Nebála jsem se s ní absolvovat i náročné konstelace. Jsem vděčná za Argy a toto bezpečné místo, kde si v sobě může člověk "uklidit".
Lucie podnikatelka
Aluna harmonizace mi dodala klid, odvahu změnit to, co ve svém životě změnit chci a jistotu, že se věci dějí tak, jak mají. Argy je milou průvodkyní na cestě za uvědoměním si svých schopností a nalezení cílů. Dokáže neskutečně přesně pojmenovat vaše vnitřní zranění a problémy, jejich možné příčiny a souvislosti. Ale především poskytne prostředky k jejich řešení. Určitě se vrátím, i kdyby jen pro radost. Děkuji!
Hanka Hrubešová UX výzkumník
Argyro, moc ti dekuju za vhled do meho vnitrniho sveta, byla jsem prekvapena, kam jsi me pomohla vtahnout a nez jsem se nadala, poznala jsem duchovni jmeno pro svou cast, ktera momentale potrebuje, abych se s ni spojovala. Cely proces jeste dojizdi a bylo to pro me velmi intenzivni, moc dekuju ❤️🙏
Zuzana Oriela Auriel StaňkováPrůvodkyně pro podnikatelky
Aluna terapii jsem se rozhodla vyzkoušet na doporučení kamarádek kvůli žaludečním nevolnostem, které trvaly (bez,,příčiny") skoro rok a během těhotenství se samozřejmě zhoršily. Paní Argyro mi pomohla s nevolnostmi v těhotenství, s celkovým naladěním sama na sebe a hlavně na miminko. Doporučila mi olejíček na míru. Zároveň mi poradila se stravováním během těhotenství a s výběrem potravin, které mi pomohly cítit se celkově lépe. Tímto moc děkuji za tuto úžasnou zkušenost a pomoc. Paní Argyro mohu vřele doporučit!
HelenaDentální hygienistka
K tomu, že jsem se o Argy dověděl mě dovedla moje domněle pozitivní cesta následování života jedné ženy a zvědavost, jaké "seance" pro poznání a rozvoj svojí osobnosti vyhledává. Informace o tom, co Argy zná a ovládá a jakou práci a pomoc umí nabídnout, mě přivedla rovnou do její "ordinace" po tom, co se tato cesta obrátila v absolutní negaci. Tentokrát jsem za Argy přišel již nikoli jako zvídavý a zkoumavý pozorovatel, nýbrž jako pacient mj. psychiatrické ambulance. Moje očekávání a volání o pomoc se plnila nikoli mávnutím kouzelného proutku Argy, ale nabídkou společné práce k poznání a řešení mojí situace, která byla samozřejmě podmíněna upřímností a otevřeností z mojí strany. To nemusí být pro staršího muže v kontaktu s výrazně mladší krásnou ženou, která ví, tedy vědmou, vždycky jednoduché. Ne všechny její doporučení a závěry jsem mohl ihned bezvýhradně akceptovat, všechno její vidění mého problému mě však obohatilo tak, abych se i já mohl na sebe a na svoji situaci podívat (nebo se o to aspoň pokusit) jinak než v poutech mojí závislosti. Ano, to jsou ty cesty, kterými mě Argy s pochopením, ale bez kompromisů vedla, a za to jsem ji velmi vděčný. Jako určitý bonus chápu její velmi významnou pomoc na mojí fyzicky náročné cestě - pouti. Na tu mě Argy připravovala radou, jak k cestě přistoupit, jak jít, jak cestě děkovat. To všechno prohloubené aromaterapií - svěřené vůně se staly nikoli jen jakýmsi rituálem, ale silným motivátorem na cestě. Moje zkušenosti s Argy lze vyjádřit tím lapidárním: Když je žák připraven, učitel se dostaví. Čili - kdo je připraven - neváhej!
Josefpodnikatel
Děkuji za péči u Argyro! Dala jsem se vždy krásně dohromady. Hlavně po regresní terapii, která nezpracovala, co jsem potřebovala, naopak problém se ještě více otevřel a zůstala jsem v šoku... Můj energetický systém dostal vždy jemné a přesné ošetření od Argyro. Na této úrovni ví Argyro velmi dobře, co dělá. Plus krásná Aurasoma a esenciální oleje :)))
Patricie Hábováwww.transformacnileceni.cz
Paní Argyro jsem potkala “náhodou” 🙂 hledala jsem na internetu aromatický difuzér. Našla jsem ho a koupila. Za nějaký čas jsem se dostala do velmi obtížné situace. Manželovi našli zhoubný nádor mozku. Bohužel se to zjistilo velmi pozdě a už pro něj nešlo nic udělat. Rozhodli jsme se, že svůj čas, který mu zbývá, bude s námi doma. Zemřel během 6 týdnů. Bohužel si šok z diagnózy, péče a rychlé smrti, vybral svou daň. Fyzicky i psychicky jsem se zhroutila. Uvažovala jsem o sebevraždě a nevěděla jak a pro co žít dál. V té době jsem si vzpomněla na Argyro a její terapie. Objednala jsem se a pravidelně docházela na sezení a masáže víc jak rok. Argyro a její Aluna terapie mi pomohla procházet procesem truchlení a pomohla mi i s fyzickými potížemi. Nevím, jestli jenom díky ní a jejímu přístupu, schopnostem a celkové terapii jsem naživu. Určitě byla důležitou součástí toho procesu a jsem ji za to velmi vděčná. Je úžasný člověk, plný empatie, porozumění a lásky. Jsem vděčná, že jsem ji mohla poznat.
LudmilaVedoucí odd.nákupu
Konec května 2020 jsem tragicky ztratila to, co mi ještě zbylo, na co jsem byla nesmírně pyšná a co jsem z hloubi své duše nejvíce milovala, svého již jediného syna. Protože jsem byla velmi zeslabená, otupělá, zničená, nedokázala jsem se patřičně soustředit, byla jsem jen loutkou. Přesto jsem musela v určitých formách života fungovat (notářství, pohřeb, dokladování různých pojistek, smluv, služební auto…), což mě velmi zatěžovalo a vyčerpávalo. Paní Argyro jsem přes internet oslovila v září 2020 a požádala ji automatickou kresbu. Má intuice mi napovídala, že je něco špatně, ale v té době jsem neměla sílu a ani chuť cokoli řešit. Paní Argyro mi svou automatickou kresbou potvrdila jen to, co jsem si myslela. Ubývala mi energie, kdykoli jsem byla v blízkosti jak mého dlouholetého partnera, tak i rádoby kamarádky. Jenže já jsem neměla vůbec sílu cokoli řešit, postavit se sama za sebe. Využila jsem dvouměsíčního pobytu v samotě, kde jsem si dávala do pořádku své myšlenky (díky lockdownu). Od září jsme spolu s paní Argyro prováděly online terapii, která probíhala až do srpna. Musím velmi pochválit a ocenit přístup i formu terapie včetně aromaterapie, kterou paní Argyro používá. Provedla mě procesem poznání minulého života, abych pochopila, proč se mi toto děje v současnosti. Naučila mě rozpoznat v sobě vnitřní ženu, mít své hranice, že je duše je nekonečná, nepouštět nechtěné do svého prostoru, o důležitosti dýchání, jak důležitá je sebeláska. Upozornila mě, že mám moudré srdce. Chtěla bych jí velmi poděkovat za to, že mě „nakopla“. Díky Argyro jsem došla i k procesu smíření a od puštění a učím se sebelásce. Mám před s sebou ještě dlouhou cestu, ale dnes již vím, že vše zvládnu, protože všichni mí blízcí, kteří odešli, jsou u mě. Moc díky Argy.
JarmilaSociální pracovník
Díky Argy jsem se dostala k úžasné aromaterapii. Když jsem si k ní do studia přišla vyzvednout objednaný zelený ječmen, učarovaly mě okamžitě směsice nádherných vůní. Stačilo se pouze zmínit, že děti právě procházejí další opakovanou virózou s vleklou rýmou a už jsem si domů nesla s objednávkou také aromadifuzér, esenciální olej Air a směs na spaní, kterou mi Argy během chvilky na míru namíchala. Do druhého dne bylo po rýmě a od té doby se nám všem spí mnohem lépe. Děkuji ti Argy za ty krásně vůně.
Jana Buchtovásociální pracovnice
Milá Argy, po našem pondělním sezení se mi hrozně dlouhé době podařilo usnout a spát příjemným, úlevným spánkem. Přetlak, který jsem si v sobě nosila, se u vás uvolnil a dokázalo mě to tak uvolnit, že jsem za to vděčná ještě teď. Zase se o trochu víc halím do levandulové vůně na večer, rána zahajuji citronem a zatím se zdá, že to funguje moc dobře.
Andreaasistentka
S Argyro jsem absolvovala Aluna Diagnostiku a následně i Aluna terapii, při které mě krásně provedla mým tématem, které ovlivňovalo moji fyzickou i duševní kondici v právě probíhajícím těhotenství. S Argyro jsem byla v kontaktu i v době, kdy jsme si jako rodina procházeli Covidem a dostala jsem od ní moc milou nabídku léčení na dálku, pokud bych potřebovala. Naštěstí u nás měl Covid lehký průběh, ale v jeden moment, kdy mi nebylo dobře a dostala jsem strach o nenarozené miminko, jsem si na její nabídku vzpomněla a chtěla ji využít. Začala jsem tedy přemýšlet nad tím, jak konkrétně prosbu o kontrolu a léčení miminka na dálku zformulovat do SMS...a v tu chvíli jako by do mě vstoupil nebývalý klid a pocit bezpečí i informace, že je vše v pořádku. Argyro jsem tak nakonec napřímo neoslovila, ale tušila jsem, že s tímto obratem k lepšímu má něco společného 🙂 Při naší následné konzultaci jsem jí celou situaci vylíčila a Argyro mi potvrdila, že pro své klienty opravdu dlouhodobě drží bezpečný prostor i mezi konzultacemi a že o miminko i o mě v době mé nemoci na dálku přirozeně pečovala.
Zuzanamaminka na mateřské
Aluna diagnostika s Argyro mi pomohla uchopit svoji situaci ze širšího pohledu a nadhledu. Viděna z jiné perspektivy se již nezdá tolik tíživou, ale vytváří prostor pro pochopení souvislostí. Není nutné dělat rychlá rozhodnutí, ale daný příběh prožívat a učit se z něj pro vlastní růst a vývoj duše. Příjemné jsou i vonné esence dle vlastního výběru.
MartinaTerapeutka
O Argyro jsem se dozvěděla úplně poprvé, když mi přišla na FB upoutávka na její vysílání o čakrách. Ikdyž si myslím, že o čakrách lecos vím, mám toho plno načteno a byla jsem i na semináři věnovaném přímo čakrám, cítila jsem obrovské nutkání se k Argyro na její webinář přihlásit. A nelituji toho! Byla jsem úplně ohromená množstvím informací, které Argyro o každé čakře a jejím fungování a vzájemných vztazích a propojení přednášela. Mé původní znalosti se mi díky tomu nejen samozřejmě rozšířily, a i vzájemně propojily a začaly dávat větší smysl a ucelenější celek. Ihned jsem věděla, že se chci k Argyro objednat i na Aluna diagnostiku. Sezení probíhalo přes Skype a hned od první chvíle jsem žasla, co vše dokáže automatická kresba ukázat. Jako první začala Argyro kreslit mou osobu a hned mi vysvětlovala, jaké vlastnosti, potřeby a životní postoje odhaluje barva pastelky, kterou mě nakreslila. Dále jsme se přes pozici mých nakreslených chodidel dostaly i k uzemnění a k tomu, jak pevně si stojím či nestojím nohama na zemi v jednotlivých konkrétních situacích a vztazích, které se postupně pokračující kresbou ukazovaly (partner, děti, rod...). A zde to opět sedělo naprosto přesně. Charakteristika barvičky zvolené pro mého partnera byla dokonale výstižná (lépe bych ho nedokázala popsat ani já sama), a moje chodilo natočené k němu bylo vypovídajícně zvednuté nad zemí. Ano - i když jsem stále sama sobě i všem okolo tvrdila, že mám vztah s ním vyřešený, někde uvnitř jsem tajně věděla, že ne. A automatickou kresbu nejde ošálit, ta to ukázala naprosto jasně. Velmi zajímavé pro mě bylo i to, jak obrázek ukázal, kam a proč mi uniká energie (protože nedostatek energie jsem dokonce už začala řešit i s lékaři). Jelikož jsem matka, hodně mě zajímalo, co se dozvím o dětech. Nejen, že obrázek přesně ukázal jejich počet a pořadí, ale i vzájemnou propojenost a vztah mezi námi. O tom, co se ukázalo o mé dceři jsem si povídaly docela dlouho. Jako supr věc beru to, že v závěru sezení Argyro nabízí možnost položit jakoukoli otázku, na kterou lze odpovědět buď ano nebo ne. Určitě ale doporučuji mít takovou otázku předem vymyšlenou a připravenou. Celkově musím říct, že celé sezení bylo obrovsky silné, nabité informacemi, plno věcí se mi propojilo, a navíc oceňuji, že jsem se mohla v jeho průběhu kdykoli na cokoli doptat a nechat si vysvětlit ze všech stran. Můj původní záměr pro objednání byl se dozvědět stav mým čaker, které jsme samozřejmě prošly jednu po druhé, ale k tomu jsem se dozvěděla ještě daleko víc.
Pavlína Červenáučitelka
V určitém období jsem na sobě pociťovala tendenci se obracet na různé vůně a zjišťovala jsem, že mi to dělá dobře díky různým emocím a vzpomínkám, které ve mně vyvolávaly. Proto jsem se do toho chtěla ponořit více a pod profesionálním dohledem. Vyhledala jsem si pár možností, koho s terapií oslovit a Argyro mi tak nějak intuitivně přišla jako ta nejlepší volba. A můj pocit byl správný. Cítila jsem se u ní moc hezky i přesto, že jsme spolu narazily na dílčí blokády v mé hlavě, které mi přivedly smutek a pláč, ale to jsem se také díky Argyro naučila přijímat a vítat, protože jsem si uvědomila, že je to součástí cesty. Byla jsem nadšená, když jsme společně vytvořily moji vlastní směs esenciálních olejů tak, aby mi sedla a já měla radost ji používat. Doteď ji mám v podobě roll-onu u postele a je součástí mého večerního rituálu, než jdu spát. Je až neuvěřitelné, jakou to má moc. V období, kdy jsem s Argyro začala svou terapii se mi nevedlo zrovna nejlépe jak po fyzické, tak psychické stránce a trápily mě vztahy stejně tak jako studium. Aluna terapie mi pomohla se ukotvit sama v sobě, položit silnější základy pro moje další rozhodování, jak svoje situace řešit, a hlavně jsem si sama sebe začala víc vážit. Mám se stále ještě hodně co učit, ale od té doby mám pocit, že řeším problémy podobného rázu mnohem snáz. Argyro mi otevřela oči a nové pohledy na věci. Čerpám z její terapie neustále. Jedno velké děkuji!
Zuzana Bulováprojektová manažerka v IT firmě
Na Diagnostiku k Argy jsem se objednala částečně ze zvědavosti a částečně jsem se cítila na rozcestí a chtěla jsem trošku nasměrovat. Věděla jsem, že jsem se v života posunula, ale jak se to promítne do kresby a konkrétních "bodů" jsem nevěděla. Už od prvních tahů, jsem měla obrovskou radost a opravdu jsem ten svůj životní pokrok viděla černý na bílém (nebo spíš barevný na bílém). Také se potvrdilo, kde jsem cítila rezervy a ukázaly se pro mě důležité souvislosti, na které mi Argy sama posvítila, a které jsem sama neviděla. Déle mi poradila čemu dát prioritu a jak se dostat do větší harmonie, aby do sebe vše hezky zapadlo a já byla víc ve své síle. Vytvořila mi také vůni na míru, která mě podpoří v mém konání a poradila mi rituál, který vše odstartuje. Osobně jsem nadšená, protože i když kráčím dobře, tak teď cítím větší jistotu a vím kde je ještě potřeba na sobě zapracovat. 🧡
Veronika Lacinováspecialistka na Google Analytics , veronikalacinova.cz
Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat.Tento rok byl pro mě náročný po zdravotní stránce, po velmi těžkém průběhu covidu s hospitalizací se objevily postcovidove záležitosti kolem ledvin.Prožívala jsem několika denní urputné bolesti a nebylo možné pomoci, nic na bolest nezabíralo až díky Argyro jsem cítila úlevu a pomoc. Diky její vnitřní síle, energii a schopnosti jsem zase mohla začít fungovat a smát se se svou rodinou. Aromaterapie a veškeré rady Argy se staly nedílnou součástí mne a celé mé rodiny.Moc Ti Argy za vše děkuji. pocit byl správný. Cítila jsem se u ní moc hezky i přesto, že jsme spolu narazily na dílčí blokády v mé hlavě, které mi přivedly smutek a pláč, ale to jsem se také díky Argyro naučila přijímat a vítat, protože jsem si uvědomila, že je to součástí cesty.
Míša Groškovámaminka na mateřské
Dar od kamarádky, který mi změnil život. Od prvního kontaktu s Argyro jsem cítila, že mě to volá. Po překonání strachu z nedostatku financí, jsem se otevřela neznámé realitě a dovolila si přijmou do svého života Aluna terapie. A věci se začaly dít. Peníze na VIP balíček přišly od velmi nečekaného zdroje. V průběhu roku spolupráce s Argyro jsem vystoupila z role oběti a stala se tvůrcem. Naučila jsem se být, nechat plynout a věřit, především sama v sebe. Naučila jsem se život vnímat jako cestu, ne jako cíl a očekávání od výsledků terapií. První balíček jsem byla více orientovaná na cíl, očekávání a vyřešení náročné situace v mém životě. Nyní miluji tu cestu poznání, miluji práci na sobě. Miluji, když se uvolněné na úrovni energií zhmotní v mé realitě. Miluji svůj život, a především upřímně a hluboce miluji samu sebe. S láskou v ❤️ děkuji Argyro
Šárka Černíkováučitelka v mateřské školce

Další recenze si můžete přečíst na facebooku