Poznej svůj vnitřní zdroj 

 • Víš, co je tvým jedinečným zdrojem? Je to láska, radost, moudrost, síla nebo něco jiného?
 • Co ti vždy pomůže zvládat náročný okamžik, den nebo celé období?
 • Využíváš naplno výhody spojení se svým zdrojem v běžném životě?
 • Pokud si přeješ konečně vystoupit z kruhu opakujících se křivd...
 • Chceš lépe vycházet s rodinou nebo dětmi...
 • Ze srdce toužíš umět se spojit se svým jedinečným zdrojem tak, aby tě už navždy podporoval...
 • tato meditace je přesně pro tebe!
 • Během meditace zjištíš, co je tvůj jedinečný vnitřní zdroj a přirozeně se s ním hned u prvního poslechu propojíš.
 • Meditaci si následně můžeš opakovat kdykoli budeš cítit, že tvé napojení na zdroj slábne nebo pokud budeš mít chuť se vnitřně zklidnit.
 • Součástí meditace je také harmonizace čaker a uzemění.
 • Meditace trvá 27minut a má 68 MB v nejlepší možné mp3 kvalitě. Můžeš jí mít kdykoliv po ruce nahranou třeba i v mobilu.

Jak vznikla tato meditace

Poznat svůj zdroj a navázat s ním hluboké spojení je jako najít toho nejlepšího přítele, na kterého se můžeš kdykoliv s čímkoliv obrátit. Třeba ve chvílích, kdy čelíš neporozumění ze strany rodiny nejen vůči sobě, ale i vůči svým dětem. Jen proto, že ses rozhodla vystoupit z vleku starých křivd a přesvědčení.

Vím to, protože jsem si to nedávno sama prožila.
Co mi pomohlo?

Na chvilku poodstoupit a spojit se s mým zdrojem moudrosti, síly, lásky, soucitu a radosti. Od něj se mi dostalo neuvěřitelné podpory, pochopení i úlevy. Po pár minutách jsem přisla zpět v úplně jiném naladění a byla schopna celou situaci vyřešit s laskavostí k sobě i ostatním. 

Za nějaký čas jsem dostala impulz od svého Zdroje vytvořit meditaci na toto téma. A tak je tady i pro vás

Řekli o meditaci 

Během meditace jsem se propojila s nádherným obrovským stromem, který prorůstal starobylým chrámem. A byl jak mým bezpečným domovem, tak zároveň i portálem do celého světa. A kolem něj to vonělo po vanilce...🌳💫 Dodnes se s tímto stromem spojuji a vnímám, jak se ve mně vždy během chvilky rozlije vnitřní klid i pocit stability a vitality.
Tereza Tučková marketing a copy terapie
O tom, že meditace Poznej svůj zdroj, bude silná, jsem tušila ještě než jsem si jí prošla. Věděla jsem to. Cítila jsem totiž její silné volání hned, co ji Argyro představila. Bohužel jsem u toho nemohla být, když probíhala živě v její fb skupině a tak jsem netrpělivě čekala na nahrávku. Tušila jsem, že to pro mne bude další brána, kterou mám projít. A musím říct, že jsem se nemýlila. Argyro meditaci připravila opravdu krásně. Je velmi jemná, citlivá a vede skutečně tam, kam má. Dnes v noci jsem si meditací prošla znovu a byla ještě silnější. Objevila jsem znovu své nádherné silové místo v přírodě, s nádhernou světelnou branou, a došla jsem k hlubokému propojení se Zdrojem. V jasných obrazech i přímých pocitech jsem dostala odpovědi na otázky i ujištění, že jsem chráněná, milovaná a v bezpečí… V bezpečí Zdroje. Děkuji - děkuji - děkuji!!! 🙏💛💫
Magda Malá Ottová Tvůrkyně autentických ženských webů

 

Cena vedené meditace v mp3, která ti navždy zůstane je 390,-